Astekaria
Larrun
Gakoak
Bizi Baratzea
Blogak
Multimedia
Podcastak
Buletinak
Efemerideak
language
Euskara
EU
Euskara
English
Català
Galego
Egin ARGIAkoa
Azoka
Bizi Baratzea
Inor ez da ilegala
Liburuak
Jantziak
Jolasak
Laminak eta mapak
Egin ARGIAkoa
Oparitu ARGIA
Azoka
Bilatu
Gizartea
Ingurumena
Politika
Ekonomia
Kultura
Euskara
Feminismoa
Hezkuntza
Nazioartea
Iritzia
Astekaria
Larrun
Gakoak
Bizi Baratzea
Blogak
Multimedia
Podcastak
Buletinak
Efemerideak
Argia Sariak
Eragileen plaza!
Egin ARGIAkoa
Azoka
Publizitatea
Sagarrondotik
Egin ARGIAkoa
Oparitu ARGIA
Eragileen plaza!
HASI SAIOA
SORTU KONTUA
×
Dagoeneko kontua
badaukat
E-posta:
Pasahitza:
Pasahitza ahaztu zait
Konturik
ez daukat
Sortu kontu berria
Hasi saioa >
U30 MOBILIZAZIOAK
2020-01-29 12:26
EGUERDIKO MOBILIZAZIOAK
BILBO.
12:30ean Plaza Eliptikoan (11:45ean zutabeak Zabalburu, Deustu, Jesusen Bihotza eta Errekalde Zumarkalea)
DONOSTIA.
12:30ean Artzai Onean (11:45ean zutabeak Gros, Amara eta Antiguatik).
GASTEIZ.
12:00etan Bilbo plazatik.
IRUÑEA.
12:00etan Gaztelu plazan (11:00etan zutabeak Sanduzelai, Berriozar, Txantrea, Arrotxapea, Atarrabia, Unibertsitatea, Barañain)
EIBAR.
12:30ean Unzaga plazan
LIZARRA.
12:00etan Udaletxean
TAFALLA.
12:00etan Nafarroako plazan
TUTERA.
12:00etan Foruen plazan
ARRATSALDEKO MOBILIZAZIOAK
BILBO:
18:00etan Eliptika plazatik Udaletxeraino
GASTEIZ:
18:00etan Andra Mari Zurian
DONOSTIA:
18:30ean Bulebarretik
IRUÑERRIA: deszentralizatua
ALDE ZAHARRA. 17etan Aubobus geltoki zaharra
ANTSOAIN. 17etan Rafael Aberti Plaza
ARROSADIA . 17etan Felisa Munarriz
ARROTXAPEA. 17etan Porron
BARAÑAIN. 17etan Iruñea Etorbidean, LaCaixaren parean
BURLATA. 17etan Udal Plaza DONEZTEBE . 17etan AVIA Gasolindegia
GARES. 19:30ean Herriko Plaza
OLTZA-ETXAURI. 17etan Orkoiengo Herriko Plaza
SANDUZELAI. 17etan Sanduzelai Plaza
AIARA
Amurrio
. 18:00etan Herriko Plaza
Laudio
. 18:00etan Lamuza Plazatik
ERRIOXA-LAUTADA
Agurain
. 18:00etan Portal del Rey Oion. 17:30ean Herriko Plaza Kanpezu.
DEBALDEA
Mutriku
. 18:00etan Goiko Plazan
Deba
. 18:00etan Udaletxe aurreko plazan
Elgoibar
. 18:00etan Kalegoen plazatik
Eibar
. 18:00etan Untzaga plazatik.
Soraluze
. 19:00etan plaza berrian.
Antzuola
. 18:00etan plazan.
Bergara
. 18:00etan zutabeak auzoetatik, 18:30ean frontoian
Arrasate
. 18:00etan Sebero Altuben.
Antzuola
. 18:00etan plazan.
Eskoriatza
. 18:00etan plazan.
Oñati
. 18:00etan udaletxeko plazatik.
BURUNTZA GOIERRI
Amasa Villabona
. 17:30ean Errebote Plazatik
Beasain
. 18:00etan geltokitik
Ordizian
. 18:00etan Plazatik
Lazkaon
. 18:00etan Plazatik
Zumarraga
-
Urretxu
. 19:00etan Potros Plazatik
Ibarra
. 17:30ean Giza katea Tolosara
Tolosa
. 18:00etan Triangulo plazatik
Hernani
. 19:00etan Gudari Plazatik
Lasarte
. 18:00etan Okendo Plazatik
Andoain
. 18:00etan Goiko Plazatik
Zaldibia
. 19:00etan Herriko plazatik
OARSOALDEA
Orereta
. 18:00etan Herriko plazatik
Oiartzun
. 17:30etan Plazan
Irun
.
17:30ean Mendeluko errotondatik
Pasai
Antxo
. 17:00etan Gure Zumarditik
UROLA KOSTA
Orio
. 18:00etan Ibai ondoko Plazatik
Zarautz
. 18:30etan Udaletxeko plazatik
Getaria
. 18:00etan Plazatik
Zumaia
. Beheko Plazatik
Azkoitia
. 18:00-etan Plazatik
Azpeitia
. 18:00-etan Plazatik
Zestoa
. 18:30-etan Plazatik
BUSTURIALDEA LEA-ARTIBAI
Ondarroa
. 18:00etan Zaldupeko zubitik
Markina
Xemein
. 18:00etan Goiko Portaletik
Aulesti
. 19:00etan herriko plazan
Gernika
. 18:00etan Udaletxe plazan
Lekeitio
. 18:00etan Eskolape
Bermeo
DURANGALDEA
Durango
. 18:00etan Andra Maritik
Zornotza
. 18:00etan Referendum plazatik
Elorrio
. 17:30ean Herriko Plazatik manifestaldia
Ermua
. 19:00ean Herriko plazatik manifestaldia
Iurreta
. 18:00ean Azkondotik manifa
Zaldibar
. 18:00etan udaletxeko plazatik
Berriz
. 18:00etan Urtiaga plazatik manifestaldia
Abadiño
Atxondo
ESKUMALDEA
Mungia
. 17:30ean Udaletxetik
Bakio
. 17:30ean Irubide
Sondika
. 18:00etan Tren geltokitik
Erandio
. 18:00etan metro irteratik
Leioa
. 18:30ean Bulebarrean
Algorta
. 18:00etan Txiki Otaegitk
Sopela
. 18:30ean Udaletxetik
Plentzia
-
Gorliz
. 18:00etan Udaletxetik
EZKERRALDEA
Santurtzi
. 18:30ean parketik
Portugalete
. 18:00etan hilerritik
Sestao
. 18:30ean Kasko plazatik
Barakaldo
. 18:30ean Herriko plazatik
Gallarta
. 17:30ean Marciano iturritik
Trapaga
. 18:00etan Llano plazatik
Muskiz
. 18:30ean Kultur Etxean
Balmaseda
. 18:30ean San Severino plazan
Sodupe
. 18:00etan herriko plazatik
HEGO URIBE
Basauri
. 17:30ean udaletxean kontzentrazioa eta manifestaldia
Galdakao
. 18:00etan Udaletxetik
Arrigorriaga
. 17:30ean Argala plazatik
Ugao
. 18:00etan herriko plazatik
Igorre
. 18:00etan Kultur Etxetik
SAKANA
Altsasu
. 18:00etan Netto Supermerkatuan
Leitza
. 18:00etan Herriko Plaza
ERDIALDEA
Lizarra
. 18:0etan Nafarroa behera Plaza.
Tafalla
. 19:00etan Nafarroa Plaza
Tutera
. 18:30ean Foru Plaza
Artikulu hau egilearen RSS jariotik automatikoki ekarri da hona. Baliteke jatorrizko artikulua luzeagoa izatea, eta
hemen
irakur dezakezu.
LAB sindikatua
Euskal Herriko ezkerreko sindikatu abertzalea.